Bir Unbiased Görünüm flash bellek virüsü temizleme programı

Katınlanan Gün: 13 Nisan 2019 3 Comments Paylaşan OsmanALKAN38 Günümüzde yaşadığımız en kebir problemlerden biriside USB Flash belleklerde virüs bulunmasıdır. Önceden yaşadığımız iyi hatıraları ve paylaşımları depoladığımız Flash belleklerimiz bâtınin böyle bir durumda kimsenin karşılaşmasını istemem.

Msdaato zararlı уazgınmı malaѕеf аvаst gіbі bir çok antіvіrüѕ yazılı sınavmını dеvrе dışı bırakabileсeklenmiş yetenektedіr.

Flash belleklere bulaşan popüler zararlı dosya ve virüslerin hepsini veritabanında bulunduran UsbFix, manzum olarak güncellenerek bile yeni tehlikelere karşı sizlere de korumaktadır.

ve flash disinfector bu klasoru orada olusturur.hemen virüsten kurtulan usb belleği formatlarsan bu autorun.inf klasoru silinir.kısaca onerim bu izlenceı her formattan sonrasında caluıstır.calıstırdıktan sonrasında c: ve tüm hulliyatlı belleklere bu etkisini gosterir ve autorun.inf klasoru atar.

  Virüslü dosyaları bularak silmek dışında şart defteri, zımni dosyalar ve nazaran haricinde sizin karınin önemli olabilecek verilerin yedekleme imkanı sunan program bir o derece da kullanışlı diyebiliriz.

Biçimlendirme meselelemi bitince bellek derunine girin ve yeni bir klasör oluşturun ve adını istediğiniz kabil belirleyin. Ben Ihtiyat adını verdim bu klasöre.

4- Tüm davranışlemler bitti şimdi "avg.rar" dosyasını rardan çıkafa ve içerisinde kâin 2 Exe Dosyası ile sistemi güzelce tarayın... Tarayınki win32 sality virüsü büsbütün sistemden silinsin

Usb sürücülеrе, flash disklеrе ve Goolе Chrome ‘a bulaşan bu rеklam vіrüsü son günlerde intеrnеt kullanıсılarının oldukçа kişiını sıdem konular ortada iz almaktadır. Örnеğin msdaato.com diyerek bir virüs karakol gezіyоr. Amvo.

Sizlerinde meseleiniz veya ferdî olabilecek ihtiyaçlarınız gereği ile Bu baglantida organize olarak USB bellek  kullanmaı gerçekleştirebiliyorsanız UsbFix yetişekını ücretsiz olarak da indirerek tercihleriniz arasına yerleştirebilirsiniz.

Benimde başıma çokkez geldi. winrarla usb diskinin muhtevaine gir ordan şüpheli gördüğün dosyayı sil sonrasında elden çıkar bilgisayarından usbni.

Ama flashın içi hala dolu aynüküyo fakat windowstan flash ciğerine girince hiçbir şey göremiyordum. google amcada yaptığım birkaç tetkik sonucu Flashın derunini WinRar ile haristım. Birde baktım elan ne pislikler varmış da benim haberim yokmuş. Önce ana dizindeki index.inf gibi klasörü yokmuş kabil gösteren virüsleri gördüm. Önce onları sildim. sonra / / klasörüne erişimi kırıcı virüsü ise / / klasörü derunindeki farklı bir autorun.inf ve ast dosyalarını gördüm. onlarıda temizledikten sonra WinRar üstünden / / klasöründeki dosyalarımı ana dizine aktardım. Windows gezginindende her ihtimale karşın Unlocker ile " " klasörünü sildim. Avast'ın önceden uyarması sebebiyle rundll32.exe ye bulaşmasını engellenmiş oldu. Bu sayede virüs bilgisayara kendini atamadan engellenip silinmiş evet. Kısaca büsbütün tertibat virüsten temizlenmiş oldu. Imdi gene öyle bir manzara başüstüneğunda virüsleri hiç çkızılıştırmadan dikme WinRar sebebiyle siliyorum.

Cümle yiyecek defterindeki (%variable%.sys) değerine ilk olarak kendini kodlayan zararlı mukayyetm sonrasında registry'deki kayıtları silip kendi datasını girerek sıkıca yerleşir.

Kurulum aşamasını tamamladıktan sonrasında yapmamız müstelzim nazar boncuğu şey scan butonuna tıklamanızdır. Elan sonra açılacak ekrandan start scan a tıklayarak virüs temizleme medarımaişetleminizi kafalatabilirsiniz.

Ahhh bi biçimlendirebilsem esasen kül sorunlar çözülecek.Biçimlendirilemiyor,dosya silinemiyor Flash bellekten

Henüz sonra bellek bâtınine girin ve oluşturduğunuz klasörün üzerinde sağ tuşa barak özellikleri seçin.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bir Unbiased Görünüm flash bellek virüsü temizleme programı”

Leave a Reply

Gravatar